Članovi „Pande“ Vojin Knežević i Nikola Crnković osvojili zlato i srebro u...

Članovi „Pande“ Vojin Knežević i Nikola Crnković osvojili zlato i srebro u Aleksincu

1707
1

Ju jutsu Panda učestvovala je sa kadetskim timom na turniru “Aleksinac Open” i postigli ogroman uspjeh.

panda aleksinac 230516 1U redovnom takmičenju Vojin Knežević u kategoriji do 69 kg osvojio je zlatnu medalju i Nikola Crnković u kategoriji 62 kg osvojio je bronzanu medalju.

Najveći uspjeh su postigli u Jadranskoj ligi u kojoj su se kadeti „Pande“ borili sa mnogo starijim seniorskim ekipama i sasvim opravdali povjerenje trenera.

panda aleksinac 230516 2U prvom kolu smo se sastali sa mnogo jakim timom domaćina “N&F Aleksinac” i sa njima remizirali 3:3. U drugom kolu zbog povreda i zbog prethodno teškog prvog kola izgubili smo od mnogo starije seniorske ekipe” Srpska” BiH. U trećem kolu smo savladali ekipu” Baleks” Makedonija. Finale Jadranske lige će se održati za mjesec u Banja Luci gdje očekujemo da ćemo izboriti dobar rezultat – navode iz kluba.