DŽUDISTI IGALA NA KUPU U TIVTU S ODLIČNIM POJEDINAČNIM PLASMANOM, A EKIPNO...

DŽUDISTI IGALA NA KUPU U TIVTU S ODLIČNIM POJEDINAČNIM PLASMANOM, A EKIPNO TREĆI

132
0

Članovi džudo kluba Igalo pokazali su i ovog vikenda izvanredne rezultate na kupu pod nazivom “Tivat” u organizaciji istoimenog kluba.

Učestvovalo je oko 200 takmičara, u konkurenciji mlađih i starijih poletaraca i mlađih i starijih pionira.
U konkurenciji mlađih poletarki I mjesto osvojila je Nikolina Kokot do 18 kg, zatim Nikolina Tomašević do 25kg, takođe I mjesto, Nikolina Čubrilo do 25kg, II mjesto.
Mlađi poletaraci Vuk Sjekloća do 24kg zauzeo je III mjesto i Matija Milutinović do 27 kg II mjesto.
U konkurenciji starijih poletarki Milica Rajević do 42kg osvojila je II mjesto i Marija Sjekloća do 27kg II mjesto.
Zapažene rezultate osvojili su i stariji poletarci: Marko Milutinović 34kg II mjesto, Luka Govedarica 34kg I mjesto, Todor Beko do 42kg III mjesto, Srđan Ivanović 38kg III mjesto i Luka Tomanović do 46kg III mjesto i još Luka Brajović do 50 kg je obezbijesio III mjesto.
U kokurenciji poeltaraca džudisti Igala ekipno su zauzeli treće mjesto.
U konkurenciji starijih pionira III mjesto je osvojio Andrija Delibašić u kategoriji do 66kg.
Pored pojedinačnih plasmana ovaj put judo klub “Igalo” je osvojio pehar za treće ekipno mjesto na turniru. Sa trenerom Svetozarom Musturom očekuje ih još turnira do kraja godine. Treniraju svakodnevno, uz rad i upornost nadaju se i dalje dobrim rezultatima.