Džudisti “Igala” uspješni na turniru u Pljevljima

639
0

judisti igala pljevlja 1Proteklog vikenda takmičari judo kluba “Igalo” su učestvovali na 1. Međunarodnom judo kupu “Pljevlja” u organizaciji istoimenog kluba. Takmičari judo kluba “Igalo” su osvojili sljedeće plasmane: Milunović Matija do 28 kg II mjesto, Jelić Vanja do 31kg III mjesto, Marko Milunović do 34kg III mjesto, Beko Todor do 38kg III mjesto. U konkurenciji mlađih pionirki do 40 kg Bojana Crnković je osvojila II mjesto, Bojana se takođe takmičila i sa starijim pionirima gdje je zauzela III mjesto. U konkurenciji mlađih pionira Vukasović Lazar osvojio je III mjesto.

Kao što je već naglašeno ovo je prvi turnir u organizaciji judo kluba “Pljevlja” i bilo nam je zadovoljstvo prisustvovati. Posebno se želimo zahvaliti trenerima judo kluba “Pljevlja” koji su nas srdačno dočekali u ugostili za vrijeme boravka u Pljevljima – navode iz judo kluba Igalo.judisti igala pljevlja 2