FK Igalo 1929 bolje od Otrant-Olimpika

1

Fudbaleri Igala upisali su nova tri boda, pošto su u susretu 6. kola Telekom druge crnogorske lige na svom terenu savladali ulcinjski Otrant-Olimpik rezultatom 2:1.

Dva gola za Igaljane upisao je Pavićević. On je domaće doveo u vođstvo u 57. minutu, da bi u 76. duplirano prednost. Gosti su smanjili preko Rudovića u 89.

Zbog dva žuta kartona teren je u 62. minutu napustio Nemanja Vlahović. Uprkos tome izabranici Dušana Jevrića duplirali su prednost i do kraja meča držali rezultat.

FK Igalo 1929 nakon 6 odigranih kola ima 12 upisanih bodova i nalazi se na 3. mjestu na tabeli.

U 7. kolu, u nedjelju od 16 časova, Igaljane očekuje derbi susret na stadionu Park protiv tivatskog Arsenala, koji ima isti broj bodova, ali bolju gol razliku.