Juniorke Primorja bolje od ekipe „Novi“

542
3

zkk primorje juniorU derbiju 6. kola juniorske lige ekipa ŽKK “Primorje” bila je bolja od ŽKK “Novi” iz Herceg Novog, rezultatom 63:37.

Primorke su od samog početka, agresivnom igrom u odbrani, brzim protokom lopte u napadu i preciznim šutem, stekle prednost 8:0, a ekipa Novog do kraja druge četvrtine nije uspjela bitno smanjiti razliku. Na poluvremenu je bilo plus 17 za Primorje (30:13). Najveću prednost, plus 32 poena, Primorke su imale početkom posljednje četvrtine. Meč je završen sa, 26 poena razlike.
U ekipi Primorja u listu strijelaca upisalo se 9 igračica. Za Zkk”Primorje” igrale su: Lučić M., Žerajić A. 1, Đurišić J. 8, Lučić Z. 4,Lučić J., Varezić A.11, Milošević M. 5, Grubač J., Baćović K.3, Radović N. 24, Lučić A.6, Lučić K. 1. Trener ekipe je Dragan Prga, koji je i šef stručnog štaba ovog kluba.