Juniorska ekipa KSR „Igalo“ prvak države

1956
2

U organizaciji KSR „Jugole Grakalić“ danas je održano Ekipno juniorsko državno prvenstvo do 21 godine u disciplini štapom iz barke.

KSR Igalo juniorski prvaci Crne GoreNajuspješnija ekipa bila je KSR „Igalo“ sa 11 plasmanskih bodova u sastavu: Aleksandar Milosavljević, Miloš Dašić i David Gudelj.

Drugo mjesto je zauzeo domaćin KSR „Jugole Grakalić“, sa 22 plasmanska boda dok je treće mjesto zauzela ekipa KSR „Ribar“ Baošići sa 30 plasmanskih bodova.

Državno takmičenje se nastavlja sledeće nedjelje u Đenovićima gdje će se održati Kup Crne Gore. Domaćin će ovog puta biti KSR „Bokeška jedra“.