Junorke “Primorja” nadmoćne protiv košarkašica “Lovćena“

405
1

primorje lovcen 181115U četvrtom kolu juniorske lige, na gostujućem terenu, na Cetinju Žkk “Primorje” iz Herceg Novog sinoć je nadmoćno savladao ekipu “Lovćena” sa 62 koša razlike, rezultatom 86:24. Po četvrtinama (24:14; 14:3; 31:3; 17:4).
“Primorke” su agresivnim pristupom meču od samog starta počele da grade pobjedu protiv Cetinjanki koje nijesu bile organizovane i nijesu uspjele da se suprotstave nadmoćnom protivniku. Već nakon druge četvrtine bilo je jasno da dva boda odlaze košarkašicama “Primorja”.
Ove sjajne djevojke su blistale na terenu. Bile su efikasne kako u napadu, tako borbene i u odbrani ne dozvolivši protivniku da u drugom poluvremenu ubaci više od sedam koševa.
Za Žkk”Primorje” igrale su: Lučić M, Pašić B- 3, Đurišić J- 5, Lučić Z- 4, Lučić J,Varezic A- 12, Milošević M- 16, Grubač J, Baćović K-17, Radović N-26, Lučić A- 3, Lučić K.
Trener ekipe je Dragan Prga, a pomoćni trener Dragiša Đurišić.