Košarkašice „Primorja“ bolje od sugrađanki ŽKK „Novi“

1061
1

zkk primorje seniorke 030216U 7. kolu kadetske lige Žkk”Primorje” je na svom terenu, bez imalo napora, savladalo sugrađanke iz ekipe “Novi”, rezultatom 49:34 (13:4;5:11;17:10;14:9).
Iako su košarkašice Primorja slabo otvorile meč i na poluvrijeme otišle sa samo tri koša prednosti, u trećoj četvrtini su serijom 7:0 pokazale razliku u kvalitetu i natjerale protivnicku ekipu da nekontrolisano tumara po parketu.
U ekipi Primorki briljirale su Zorana Lučić i Nataša Radović koje su bile dvocifrene i umnogome doprinijele pobjedi ekipe. Za Žkk”Primorje” igrale su: Lučić M., Žerajić A.2, Đurišić J. 4, Lučić Z. 16, Lučić J., Kovačević A., Rakočević K., Milošević M. 2, Radović N. 21, Savkovic J., Lučić K.4.
Već danas juniorska ekipa Žkk”Primorje” će odigrati utakmicu 7. kola protiv ekipe “Castel Nuovo”.