Međunarodni plivački miting Trebinje: 31 medalja za plivače Jadrana Carine

Međunarodni plivački miting Trebinje: 31 medalja za plivače Jadrana Carine

1721
3
Podijeli

Proteklog vikenda u Trebinju održan je 13. Međunarodni plivački miting „Srđan i Maksim“ koji je okupio 305 plivača iz 18 klubova iz BiH, Hrvatske, Crne Gore i Srbije. Plivačka ekipa Jadrana Carine nastupila je sa 25 plivačica i plivača, u sastavu: Antunović Anđela, Terzić Jelena, Andrić Viktor, Tancoš Aleksa, Radojičić Anđela, Kandić Antonije, Hadžić Lejla, Cvjetičanin Mina, Bulajić Vjera, Marić Jelena, Supić Luna, Voučko Viktor,  Benusi Valerija, Jovanović Anđela, Vukotić Vojo, Samardžić Staša, Krivokapić Marea, Driajeva Faina, Vico Anastasija, Radanović Katarina, Copola Ana Marija, Gajić Marina, Andrić Vasilije, Jovanović Andrej i Grbić Đorđe. Treneri Milica Ćorović i Sead Adrović.

Jadranaši su postigli sledeće rezultate:

Picerija i restoran

I dan takmičenja

Antunović Anđela

· 50 slobodno 28.82 srebro
· 200 slobodno 2;14.42 zlato

Terzić Jelena

· 100 prsno 1;24.30 zlato

Viktor Voučko

· 50 leđno 37.21 bronza

Jovanović Andjela

· 100 prsno 1;33.25 bronza

Anastasija Vico

· 50 ledjno 36:07 srebro
· 100 delfin 1:14:30 zlato

Vasilije Andrić

· 50 kraul 28:02 zlato
· 200 kraul 2:13:20 zlato

Toni Kandić

· 200 kraul 2:20:34 srebro

Anđela Radojičić

· 100 prsno 02:02,00 bronza

Boškovic Ljubica

· 50 slob 00:29,60 zlato
· 200 slob 02:28,89 zlato

Bošković Nevena

· 50 ledjno00:55,30 bronza

II dan takmičenja

Jovanović Anđela

· 50 prsno 42.64 bronza

Radojčić Anđela

· 50 prs no 52.46 srebro

Lejla Hadžić

· 50 delfin 36:90 bronza

Marea Krivokapić

· 50 prsno 41:67 srebro

Viktor Voučko

· 100leđno 1.20.25 srebro

Vasilije Andrić

· 100 kraul 1:01:33 zlato
· 400 kraul 4:59:80 zlato

Anastasija Vico

· 50 delfin 32:23 zlato
· 200 mjesovito 2:50:45 zlato

Antunović Anđela

· 100slobodno 1;01.32 zlato
· 200mix 2;41.60 zlato

Jelena Terzić

· 50 prsno 37:95 zlato
· 50 delfin 33:76 bronzu
· 200 mix 2:51:20 srebro

Ljubica Bošković

· 400 slobodno 5:20:65 zlato
· 100 slobodno 1:07:52 zlato

Jelena Terzic, Anastasija Vico, Ljubica Boskovic, Antunovic Andjela

Štafeta 4x50slobodno – 2;02.30 srebro

3 Komentari

Ostavite komentar

*

code