Mlađe kategorije Jadrana neprikosnovene u takmičenju Olimpijske nade

2071
0

Mladi vaterpolisti Jadrana Carine imali su uspješan vikend. Oni su na tri gostovanja u okviru takmičenja Olimpijske nade ostvarili tri pobjede.

Jadranaši su u subotu u Dubrovniku savladali domaći Jug u dva susreta. U prvom, u kategoriji “E” (2005. Godište i mlađi – Nade) Novljani su pobijedili Jug rezultatom 4:7, po četvrtinama 1:0, 2:1, 1:2, 0:4.

Za Jadran Carine (2005) nastupili su: Dejan Miljanović, Tadija Matijašević, Stefan Vico, Rade Đukić, Danilo Stupar 1, Sava Huter 1, Meldin Hadžić 4, Strahinja Gojković, Šćepan Kontić 1, Petar Milojević, Andrija Šekularac, Aleksa Jovanović, Radivoj Radanović, Petar Popović, Miljan Bošković. Trener: Zoran Ivanovski

U drugoj utakmici, u kategoriji “C” (2003. godište – Kadeti) još jedna pobjeda Novljana, ovog puta rezultatom 6:8, po četvrtinama 0:1, 1:2, 4:2, 1:3.

Jadran Carine (2003): Ilija Radović, Krsto Tomašević, Matija Sladović, David Stevović 2, Nikola Roćenović 1, Sava Đorđević, Marko Bošković, Damjan Vujačić 1, Jovan Vujović 4, Nemanja Moračanin, Ilija Babić, Lazar Vukićević, Miloš Simović, Vasilije Radović, Amar Kujović.

Trener kadeta Jadrana je Srđan Lazarević

Treću utakmicu Jadranaši su odigrali u nedjelju u Budvi, i to najmlađi, u kategoriji “F” (2006. godine i mlađi – Mlađe nade) protiv ekipe Budve i ostvarili ubjedljiv trijumf bez primljenog gola 0:13, po četvrtinama 0:6, 0:2, 0:2, 0:3.

Jadran Carine (2006): Danilo Ogurlić, Tadija Matijašević 1, Vuk Ivović, Jovan Barbarez 1, Rade Đukić 3, Petar Popović 1, Stefan Vico 2, Radivoj Radanović 1, Strahinja Gojković 1, Danilo Stupar 1, Matija Lučić 1, Miljan Bošković 1, Uroš Novović, Balša Damjanović, Vuk Radović, Marko Nikezić, Nemanja Motika. Trener: Dušan Ivanovski

U sve tri odigrane kategorije, Jadran Carine se nalazi na prvom mjestu na tabeli u okviru regonalnog takmičenja Olimpijske Nade.