OFK Igalo bolje od tivatskog Arsenala

740
0

ofk igalo arsenal 250216Fudbaleri OFK Igala pobijedili su tivatski Arsenal u petom kontrolnom meču rezultatom 2:0.
OFK Igalo i FK Arsenal iz Tivta odigrali su zanimljiv prijateljski susret. Igralo se obostrano otvoreno, žustro, borbeno, sa dosta prilika za postizanje golova. Prvi gol viđen je u 10. minutu. Seo je pravovremeno uputio loptu prema Kovačeviću koji je lako savladao golmana Đurovića. Drugi pogodak postigao je Seo u 20. minutu.
Šef stručnog štaba OFK Igala Marko Vidojević je na teren izveo sljedeći tim: Vujović, Bumbar, Đurković, Šćepanović, Jang, Pavlićević, Simović, Koprivica, Seo, Vučković i Kovačević. U nastavku utakmice igrali su još: Vukašinović, Maslovar, Gugić, Bubanja, Ćipranić, Leković, Matić, Choi i Mračević.
Izvor: OFK Igalo