OFK Igalo izgubilo od Petrovca

400
1

ofk igalo loptaU drugoj kontrolnoj utakmici, koja je odigrana juče na sportskom kompleksu “Jaz”, OFK Petrovac je pobijedio OFK Igalo minimalnim rezultatom 1:0, a strijelac za “nebeskoplave” je bio Joboši u 75. minutu.
Šef stručnog štaba OFK Igala Marko Vidojević je na teren izveo sljedeći tim: Vukašinović, Bumbar, Đurković, Šćepanović, Jang, Karadžić, Nikolić, Koprivica, Pavlićević, Seo i Vučković. U nastavku utakmice igrali su još: Vukićević, Ćipranić, Raičević, Choi, Gugić, Simović, Vujović i Kovačević.

Kvalitetna utakmica sa dosta trčanja, dopadnjivih akcija, nekoliko povoljnih prilika i jedan gol pa su treneri Marko Vidojević i Milorad Malovrazić zadovoljni provjerom trenutne forme svojih izabranika. Igaljanima je ovo bila druga kontrolna utakmica, a prethodno su pobijedili Drinu iz Zvornika rezultatom 1:0.
Izvor: OFK Igalo