Plavnica 2017: Hercegnovski triatlonci na pobjedničkom postolju

1876
0

Podgorički Triatlon, na Eco Resortu na Plavnici, Skadarskom jezeru, obilježila  je dobra atmosfera, lični rekordi, ali i važne  nagrade za hercegnovske triatlonce.

I ovog puta, brojna ekipa novskog Triatlon kluba (Goran Daničić, Peđa Petrović, Luka  Čupić, Vitomir Milošević, Nikola Bijelović, Lidija Vukić,  Jelena Tomašević, Tamara Lepetić) učestvovala je na trci, a veći dio njih našao se na pobjedničkom postolju.

Olimpijska distanca (1500m plivanje-40km bicikl-10km trčanje) je istovremeno bila državno prvenstvo u olimpijskom triatlonu.

Luka Čupić zauzeo je ukupno 3.mjesto (istovremeno 1.mjesto u konkurenciji  crnogorskih  takmičara).

Goran Daničič je ukupno osvojio 6.mjesto (istovremeno 3.mjesto u konkurenciji crnogroskih takmičara).

Jelena Tomašević 2.mjesto ukupno (istovremeno je osvojila 1.mjesto u konkurenciji crnogorkskih takmičarki).

Lidija Vukić  osvojila je 3.mjesto ukupno (2.mjesto u konkurenciji CG tamičarki)

Hercegnovska triatlonka Tamara Lepetić pobijedila je u Sprint distanci (750m plivanje-20km bicikl-5km trčanje) i ukupno osvojila prvo mjesto.