Pobjeda Primorki protiv gradskog rivala

459
0

Juniorska selekcija ŽKK-a  “Primorje” rutinski je savladala gradskog rivala ŽKK “Novi” u 4. kolu IDEA Lige mladih, rezultatom 68:31, po četvrtinama 12:4;14:10;18:8;24:9.

primorje-2811Ekipu Primorja, koju vodi trener Draga Prga, u prvoj četvrtini nije služio šut, pa je opšti utisak da bi razlika od 12 poena, koliko je iznosila na poluvremenu, bila još veća. Juniorke “Novog” dostojan protivnik su bile samo u drugoj četvrtini. Drugo poluvrijeme obilježila je  odlična odbrana Primorki i još bolji napad, pa su stečenu prednost iz prvog poluvremena polako uvećavale.

– Primorje je upisalo još jednu pobjedu i nastavilo odličnu igru u svim kategorijama. U nastavku sezone bićemo još jače i žešće, jer Primorke ulaze u formu – poručili su iz kluba.

Najefikasnija u redovima Primorki bila je Radović sa 23 poena, pratila je Lučić  Z. sa 16, zatim Lučić K. 10, Đurišić 9, Milošević 5, Lučić A.3, Grubač 2, te ostale igračice koje su doprinijele pobjedi: Šarić, Krivokapić,  Jevtović i Lučić J.