RK Partizan 1949 ubjedljiv protiv RK Ivangrada, 500 eura za Martina

516
0

rk-partizan-tv-81116Pred oko 500 gledalaca sinoć je RK Partizan 1949 bio ubjedljiv protiv ekipe RK Ivangrada i utakmicu završio retultatom 39:24. Ovim je RK Partizan i poslije 3 kola neporažen u prvenstvu.

Podmlađeni sastav gostiju bio je dostojan protivnik samo u prvom poluvremenu koje je pripalo Tivćanima rezultatom 17:14. Međutim, u nastavku meča domaćin je napravio razliku i pokazao da je spremnija i jača ekipa.

“Mlada ekipa Ivangrada je bila ozbiljan protivnik. Igraju brz rukomet i to je svakako bilo izazovno za našu ekipu, no ipak smo uspjeli da sigurnom igrom u odbrani i napadu osvojimo sigurnu pobjedu. Dobili su šansu i neki mlađi igrači, što je bilo posebno korisno za cijelu ekipu” rekao je trener Tivćana, Dejan Stjepčević.

Najzaslužniji za pobjedu domaćina su bili Đorđo Peruničić sa 12 pogodaka, dok je golman Marko Vrdoljak zabilježio 15 odbrana.

RK Partizan 1949 u subotu, 12. novembra od 18 časova dočekuje RK Budvansku Rivijeru, što predstavlja derbi domaće lige.

I ova utakmica na domaćem terenu bila je humanitarnog karaktera i klub je sakupio 500 eura koje će donirati za pomoć Martinu Stepanoviću iz Herceg Novog.