Uspješan nastup džudista Igala na turniru u Podgorici

2162
1

Džudisti džudo kluba Igalo osvojili su juče 9 medalja na humanitarnom turniru “Sv. Nikola” u Podgorici. Oni su u konkurenciji od oko 250 takmičara osvojili 4 zlatne, jednu srebrnu i 4 bronzane medalje.

Zlato u Podgorici osvojili su Andrea Vučetić do 38kg, Andrej Bjelotomić do 42kg, Luka Govedarica do 38kg i Vanja Jelić do 34. Todor Beko bio je srebrni u kategoriji do 50kg, a brozne su u Novi donijeli Božo Tomašević do 20kg, Nikolina Tomašević do 28kg, Matija Milunović do 34 i Marko Milunović do 38kg.

Maksim Ćetković je u jakoj konkurenciji do 31kg zauzeo 5. mjesto. Mlade džudiste džudo kluba Igalo predvodio je trener Nikola Brajović.

Turnir u sali OŠ “Radojica Perović” u Podgorici je organizovao džudo klub Koga, a sav prihod namjenjen je liječenju Kotoranke, Anđele Petrović, koja se nalazi na onkološkoj klinici u Štutgartu.