Aleksandar Milosavljević najbolji sportski ribolovac sa štapom iz usidrene barke

669
0

Sportski ribolovac, član KSR Igalo, Aleksandar Milosavljević, osvojio je prvo mjesto u Budvi, na prvenstvu Crne Gore za seniore u disciplini štapom iz usidrene barke.

Iz uprave kluba pohvalili su organizaciju takmičenja i kazali da su očekivali visok plasman.

– Konkurencija je bila jaka, 36 najboljih ribolovaca, 26 koji su prošli kroz kvalifikacije i 10 najboljih od prošle godine. Mi smo se nadali da će Milosavljević opravdati status sportiste godine i osvojiti medalju, što se i dogodilo – poručili su iz kluba.

Nakon dva kola Milosavljević je zauzeo prvo mjesto, drugi je bio Ivan Dejanović, član KSR Budva, a treće je pripalo  Vladimiru Borošaku iz KSR Jugole Grakalić sa Škvera.

Sljedeće nedjelje na programu je Državno prvenstvo sa obale u Kostanjici.