Početna Sport FK Igalu u Beranama sva tri boda

FK Igalu u Beranama sva tri boda

2

Fudbaleri Igala nastavljaju sa sistemom “toplo-hladno”. Nakon poraza od Jezera, upisali su bodove u susretu 28. kola Telekom druge crnogorske lige. U Beranama je savladana istoimena ekipa rezultatom 1:3.

Igalo je povelo golom Vilotijevića u 3. Minuti meča, na 2:0 povećaio je Stanisavić u 15. Beranci su preko Japanca Hideakia Tade došli do gola u 60. minutu, a Gazivoda u 81. Postavio konačnan rezultat.

Nakon ovog kola FK Igalo 1929 nalazi se na 7. poziciji na tabeli sa 35 bodova. U narednom kolu gostovaće Bokelju na stadionu pod Vrmcem u nedjelju, 21. aprila. Početak meča zakazan je za 16:30 h.