Početna Sport Igalo 1929 neriješeno sa Arsenalom

Igalo 1929 neriješeno sa Arsenalom

0

U derbiju 27.kola Amplitudo 2.CFL, fudbaleri Igala 1929 igrali su neriješeno (0:0) protiv lidera na tabeli, ekipe Arsenala iz Tivta.

Lider je bio ozbiljan protivnik, međutim i Igaljani su se pokazali u dobrom svjetlu, ali je na kraju realan ishod susreta bila „podjela bodova“, saopšteno je iz kluba.

Ekipa Arsenala je u 35.minutu mogla doći do vođstva. Snažno je šutirao Tachibana, a odličnom intervencijom Perović spašava svoj tim. U 39.minutu Igaljani su mogli doći do vođstva, a odličan šut Ilića završio je tik pored stative Lemajićevog gola.

U 47. minutu Igaljani su dobru akciju zamalo krunisali pogotkom, a Marašu je na asistenciju Radovića malo falilo da postigne pogodak za svoj tim.

Dva minuta kasnije izvanredan šut Mirkovića i bravurozna intervencija golmana Perovića koji loptu izbacuje u korner.

U 85.minutu Igaljani ostaju sa igračem manje, a nespretno je reagovao mladi Miloš Perović.

Igaljani su se do samog kraja branili, a u finišu susreta mogli i do pogodka, ali Vlahovićevu šansu krajnjim naporom brani golman Lemajić.

U narednom 28.kolu Igaljani će gostovati u Bijelom Polju, a protivnik je ekipa Jedinstva.