Još jedna pobjeda Primorki

415
2

Košarkašice Primorja su u 8. kolu kadetske lige u Ulcinju savladale domaći Jadran rezultatom 60:30, po četvrtinama 25:5, 17:8, 14:3, 4:14.

Novljanke su silovito ušle u meč i sav posao obavile u prvom poluvremenu, pa su na odmor pošle sa 29 poena zalihe. U trećoj četvrtini igrala je druga petorka Primorki koja je ušla u meč opušteno i dozvolila domaćim košarkašicama da ublaže poraz.

Igru Primorki predvodila je Jovana Savković sa 17 postignutih poena, pratila je Ivana Ječmenić sa 15, Jovana Lučić postigla je 10, Katarina Rakočević je postigla 6 poena i iskoristila svaki minut na terenu da pokaže umijeće i talenat. Jovana Kojčinović je dala 4, Bojana Radnjić 2 poena, a dobru partiju pružile su i Nikolina Bubanja, Dora Simona Popržan, Kristina Samardžić i Iva Jevtović.