Početna Sport Kojčinović i Savković predvodile Primorje do pobjede nad podgoričkom BKM

Kojčinović i Savković predvodile Primorje do pobjede nad podgoričkom BKM

1

U devetom kolu kadetske lige košarkašice Primorja su savladale podgoričku ekipu BKM rezultatom 103:61 (28:12;29:19;21:13;25:17)

Primorje i BKM su odigrali nevjerovatan meč u kojem su Primorke slavile sa čak 42 poena razlike. Ozbiljna košarka i odlični potezi su se mogli vidjeti na ovoj kadetskoj utakmici, ističu iz uprave.

Primorke su se u prvom poluvremenu odvojile velikom razlikom, tako da gošće ni uz veliku muku i borbu nijesu uspjele da im se rezultatski približe. Napad domaćih je bio konstantan, a ni u jednoj četvrtini nijesu upisale ispod 20 poena.

Najbolje na terenu bile dvije fantastične Primorke: Jovana Kojčinović koja je postigla 34 poena i Jovana Savković sa 31 poenom, uz njih je bila Ivana Ječmenić sa 13 poena, Jelena Bulajić je dodala 8, Bojana Radnjić 7, Tijana Tatalović 4, Jelena Radosavljević 3, Aleksandra Rečević 3, a pobjedi su igrom doprinijele Jovana Radosavljević i Iva Jevtović.