Košarkaši Bijele bolji od budvanskog Mogrena

636
0

Pioniri KK Bijela 2015 pred svojim navijačima savladali su budvanski Mogren rezultatom 54:46, po četvrtinama 11:10, 9:13, 14:12, 20:11.

Kako je kazao trener Bijeljana, Vukašin Subotić, utakmica je bila očekivano teška, a i pehovi nastavljaju da prate tim iz Bijele.

– U ovom meču odsutan je bio Vlado Ilić. Uhvatio ga je virus, ali opet je došao da bar posljednju četvrtinu sa tribina podrži saigrače, da zajedno propslave pobjedu – kazao je on.

Najefikasniji u ekipi Bijele bio je Ognjen Nikolić sa 22 postignuta poena, Matija Matković ubacio je 12, Balša Nikčević 10, Vasilije Popović 6, Luka Nikolić 2. Pobjedi su doprinijeli i Pavle Seferović, Ilija Roganović, Miloš Gligović, Nemanja Deretić, Dušan Vujović, Luka Krivokapić, Igor Kilibarda, Aranđel Jeremić i Vlado Vuković.

Minulog vikenda mini basket ekipa upisala je poraz u Baru. Mediteran je slavio rezultatom 74:28.

Koševe su postigli: Matković 10, Ilić  7, Nikolić 6, Seferović 3. Nastupili su još i Deretić, Vujović, Jeremić, Gligović, Kovačević i Roganović.