Male Primorke opravdale epitet favoritkinja

444
0

Company D.A.J.M.I. doo nudi usluge servisiranja motornih vozila u savremenom auto servisu sa opremom za kompletan pregled i opravku automobila. Svakim radnim danom od 8 do 16h

Pionirke ŽKK “Primorje” su u okviru 9. kola pionirske lige savladale ekipu Pro basket iz Tivta rezultatom 66:16 (22:2;14:2;15:7;15:5)

Iako je prva petorka Primorki pratila meč sa tribina, a na utakmici su ih zamijenile mlađe saigračice i one su nastavile stopama nepobjedivih. Razigrane Primorke su u 20 minuta prvog poluvremena primile samo 4 poena, a pobjedu su ovjerile već u prvoj četvrtini koju su dobile sa 19 poena prednosti.

Sve igračice Primorja su se upisale u listu strijelaca, a predvodila ih je najmlađa u ekipi Jelena Bulajić sa postignutih 13 poena. Pratila je odlična Bojana Radnjić sa postignutih 12, Anastasija Mojić 10, Jovana Svrkota 8, Tijana Tatalović 6, Jovana Radosavljević 6. Dvanaestogodišnja Sanja Pavlović iako je počela trenirati tek prije mjesec, debitovala je na ovoj utakmici i postigla 5 poena.Time je nagovijestila izuzetan talenat. Kalina Samardžić je postigla 2, Jelena Radosavljević 2, Kristina Samardžić 1 i Sara Đurović 1.