Na tri takmičinja 13 medalja za karate klub Bijela Carine

2561
3

Karatisti karate kluba Bijela Carine imali su uspješan takmičarski vikend. Na turniru Pljevlja open 2017 na kojem je bilo 465 takmičara iz 8 zemalja takmičari ovog kluba su osvojili 5 medalja (1 zlato, dva srebra i dvije bronze)

1 mjesto Ivana Vidojević kate 2005 god

2 mjesto Nenad Đuričić i Nikola Damjanović kate 2007 god

3 mjesto Sara Matulović 2006 g i Jovana Bogdanović 2007g

Druga grupa takmičara nastupala je na turniru u Sloveniji i Hrvatskoj. Na internacionalnom turniru Rudar velenje open na kome je učestvovalo 410 takmičara iz 6 država i 47 klubova nasi takmičari su osvojili 4 zlatne medalje i to Jovana Damjanović borbe <40kg 10-11g i >32kg 8-9 g koja je sa dvije zlatne medalje bila najbolja takmičarka turnira.

Marko Brnada <40kg 10-11g

Nemanja Mikulić <50kg 12-13g

U nedelju su takmičari karate kluba Bijela Carine nastupili su u Zagrebu na internacinalnom turniru Bushido karate kup prijateljstva koji je okupio 560 takmičara iz 62 kluba i 6 država. Medalje su osvojila sva 4 takmičara i to 3 zlatne i jednu bronzanu.