Plivači Jadrana Carine sa 38 medalja u Trebinju

Plivači Jadrana Carine sa 38 medalja u Trebinju

2
Podijeli

Na XIV Memorijalnom mitingu “Srđan i Maksim” u Trebinju plivači Jadrana Carine osvojili su proteklog vikenda 13 zlatnih, 15 srebrnih i 11 bronzanih medalja. Plivačica Jadrana Carine Anđela Antunović proglašena je najboljom plivačicom takmičenja, obavještavaju iz uprave kluba.

Miting je okupio 298 plivača iz 23 kluba iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Makedonije i Turske.

Picerija i restoran

Ekipa Jadrana Carine nastupila je u sljedećem sastavu: Anđela Antunović, Viktor Andrić, Ivana Antunović, Anđela Radojičić, Antonije Kandić, Lara Živanović, Mina Cvjetičanin, Vjera Bulajić, Jelena Marić, Aleksandra Jovanović, Anđela Jovanović, Danijel Adrović, Staša Samardžić, Aleksa  Radović , Bjanka Bulajić, Anastasija Vico, Faina Driajeva, Jovana Terzić, Marina Gajić, Vasilije Andrić, Luna Supić, Đorđe Grbić, Ljubica Bošković i Nevena Bošković. Treneri ekipe bili su: Sead Adrović i Milica Ćorović.

Osvajači medalja

Žene

Anđela Antunović (02)
200m slobodno 02:15,70 zlato
100m slobodno  01:01,19 pb zlato
50m slobodno    00:28,87 zlato
400m slobodno  04:54,64 zlato

Ljubica Bošković (03)
50m slobodno 00:29,30  srebro
400m slobodno 05:01,13 srebro
100m slobodno 01:05,86 srebro
200m slobodno  02:28,09 bronza

Anđela Jovanović (03)
50m prsno 00:41,78 srebro
100m prsno 01:31,94 srebro

Anastasija Vico (03)
50m prsno  00:39,91 zlato
100m delfin 01:15,82 zlato
50m delfin  00:35,52 srebro

Aleksandra Jovanović (03)
50m prsno 00:43,26 bronza
50m delfin 00:39,06 bronza

Mina Cvjetičanin  (09)
100m delfin 01:35,94 zlato
50m delfin 00:42,84 zlato
100m prsno 01:49,31 zlato i državni rekord CG za mlađe pionire

Jelena Marić  (08)
200m slob. 03:14,50 zlato

Vjera Bulajić (08)
50m slobodno 00:40,17 bronza
100m leđno 01:54,31 bronza

Nevena Bošković (08)
50m slobodno 00:36,69 zlato
50m delfin 00:44,50 bronza
100m slobodno 01:25,11 bronza
50m leđno 00:44,53 zlato

Luna Supić (04)
200m mješovito 03:13,67 bronza
50m delfin 00:33,66 srebro

Muškarci:

Aleksa Radović (01)
50m prsno  00:38,91 srebro
100m prsno 01:23,59  srebro

Vasilije Andrić (03)
50m slobodno 00:26,66  srebro
200m slobodno 02:07,76  srebro
100m slobodno 00:58,07  zlato
200m mješovito 02:28,45  bronza

Antonije Kandić (02)
100m slobodno 00:59,09  srebro
200m slobodno 02:08,42  bronza
400m slobodno 04:37,40  srebro

Đorđe Grbić (03)
50m prsno 00:39,22 bronza

Muška štafeta 4×50 slobodno  srebro
01:50,70 Andrić V, Kandić T, Radović A, Grbić Đ.

Ženska štafeta 4×50 slobodno  srebro
02:03,65 Antunović A, Bošković Lj, Supić L, Vico A.

2 Komentari

Ostavite komentar

*

code