Primorke nižu pobjede

635
0

Company D.A.J.M.I. doo nudi usluge servisiranja motornih vozila u savremenom auto servisu sa opremom za kompletan pregled i opravku automobila. Svakim radnim danom od 8 do 16h

Juniorke Primorja su u sklopu prvog kola juniorske lige Crne Gore lagano i ubjedljivo savladale sugrađanke iz ekipe Castel Nuovo rezultatom 77:53 (22:7;24:11;17:21;14:14).

Primorke su u prvoj četvrtini stekle dvocifrenu prednost od 15 poena viška, koja se u nastavku konstantno uvećavala do konačnih plus 22.

Najefikasnija na utakmici je bila nenadmašna Nataša Radović sa 28 postignutih poena, pratila je Anđela Krivokapić sa 23, zatim Jovana Savković 10, Jovana Kojčinović 5, Martina Milošević 4, Jovana Grubač 2, Maša Delić 2, Vladana Lepetić 2, Ivana Ječmenić 1, a doprinos pobjedi dale su i Anja Jevtović, Katarina Rakočević i Nikolina Bubanja.

Juniorke Primorja u drugom kolu gostuju u Baru, gdje će se već u srijedu, 1. novembra, u 20:30 sastati sa ekipom Antivarija.